Όλη η κλήρωση της Γ’ εθνικής του 1ου ομίλου

0
121

Λίγα λόγια από τον προπονητή Χατζηκυριάκου Φώτη:
Το πρωτάθλημα για εμάς ξεκινά με δύο εκτός έδρας αναμετρήσεις. Τα παιδιά δίνουν τον καλύτερο εαυτό τους εδώ και 7 εβδομάδες και πιστεύω η ομάδα θα παρουσιαστεί έτοιμη από την 1η αγωνιστική. Αν και πρωτάρηδες έχουμε κρυφές ελπίδες και ενθουσιασμό για την έναρξη του πρωταθλήματος. Το γεγονός ότι η ομάδα μας θα πορευτεί με οδηγό τον περσινό κορμό πλαισιωμένο με ταλαντούχους ποδοσφαιριστές του νομού μας ενισχύει την χημεία της ομάδας μας και καθιστά την εκπροσώπηση του νόμου μας καθαρή από δραμινούς αθλητές. Άλλωστε αυτός ο στόχος είχε τεθεί από την αρχή και υλοποιήθηκε κατά ένα μεγάλο ποσοστό.
Καλό πρωτάθλημα με υγεία σε όλους.
1η αγωνιστική 14η
Απόλλων Παραλιμνίου- ΑΟ Καβάλα
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΠΑΟ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης-Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου-Εθνικός Αλεξ.                                                                                      Αλέξανδρος Κιλκίς-Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός-ΑΕ Καλαμπακίου
2η αγωνιστική 15η
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης
ΠΑΟ Κοσμίου-Αετός Ορφανού
Ασπίδα Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Εθνικός Αλεξ.-Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καλαμπακίου
3η αγωνιστική 16η
Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου
Άρης Αβάτου-ΑΟ Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου
Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης
ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.
4η αγωνιστική 17η
Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΑΟ Καβάλα-Πανσερραϊκός
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΕ Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.
5η αγωνιστική 18η
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης
ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα
Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης
6η αγωνιστική 19η
Αλέξανδρος Κιλκίς-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού-ΑΕ Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Εθνικός Αλεξ.
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟ Κοσμίου-Ασπίδα Ξάνθης
7η αγωνιστική 20ή
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός
ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξ.-Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα
8η αγωνιστική 21η
ΑΕ Καλαμπακίου-Απόλλων Παραλιμνίου                                                                 Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Αλεξ.
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού-Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΟ Καβάλα
9η αγωνιστική 22η
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξ.-ΑΕ Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟ Κοσμίου-Άρης Αβάτου
ΑΟ Καβάλα-Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Σιδηροκάστρου
10η αγωνιστική 23η
Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Καλαμπακίου-Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός-ΠΑΟ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΟ Καβάλα
Άρης Αβάτου-Εθνικός Σιδηροκάστρου                                                                            Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης
11η αγωνιστική 24η
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.
ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού
12η αγωνιστική 25η
Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-ΠΑΟ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΑΕ Καλαμπακίου-Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός-Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς-Άρης Αβάτου
13η αγωνιστική 26η
Απόλλων Παραλιμνίου-ΠΑΟ Κοσμίου
ΑΟ Καβάλα-Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Αλεξ.
Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου-ΑΕ Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
1η:ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ -ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
2η:ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ -ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
3η:ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ -ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
4η:ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
5η:ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
6η:ΑΕΤΟΔ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
7η:ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
8η:ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
9η:ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
10η:ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ -ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ
11η:ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
12η:ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ
13η:ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Σημείωση:Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες είναι οι αντίστροφοι.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here