Ποιοι εκλέγονται στα νέα Δημ. Συμβούλια

Πόσους σταυρούς έλαβαν οι νεοεκλεγμένοι δημοτικοί σύμβουλοι σε όλη την ΠΕ Δράμας

0
1360

Αναρτήθηκαν από το Πρωτοδικείο της Δράμας τα ξημερώματα της Πέμπτης 30 Μαΐου οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στους πέντε δήμους της ΠΕ Δράμας. Η καταμέτρηση των σταυρών έγινε μετά από μία αρκετά επίπονη όσο και πολύωρη διαδικασία για την οποία εργάστηκαν με διευρυμένο ωράριο από την περασμένη Δευτέρα περίπου 40 δικαστικοί υπάλληλοι και δικαστικοί λειτουργοί.

Η αγωνία των υποψηφίων έλαβε τέλος τις πρωινές ώρες της Πέμπτης, οπότε και οι σταυροί που έλαβαν στις εκλογές της 26ης Μαΐου αναρτήθηκαν στην είσοδο του δικαστικού μεγάρου
Συγκεκριμένα, στον Δήμο Δράμας, οι σταυροί των δημοτικών συμβούλων που εκλέγονται έχουν ως εξής:

ΕΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΡΑΜΑ
Από την παράταξη «Ενώνουμε τη Δράμα» με επικεφαλής τον Χριστόδουλο Μαμσάκο οι σταυροί των 11 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:
1. Μουρβετίδης Μιχαήλ 1.279 ψήφους
2. Χατζηγιάννης Αναστάσιος 1.986 ψήφους
3. Τάσσου Μιχάλης 1.039 ψήφους
4. Παναγιωτίδης Αλέξανδρος 892 ψήφους
5. Χαραλαμπίδης Ανδρέας 800 ψήφους
6. Τόλιου – Δάντζερα Αναστασία 787 ψήφους
7. Καψημάλης Ιωάννης 766 ψήφους
8. Κυριακίδης Χρήστος 671 ψήφους
9. Δερματίδης Ανέστης 663 ψήφους
10. Εφραιμίδης Ιωάννης 601 ψήφους
Σχετικά με την έδρα του Σιδηρόνερου αυτή ενδέχεται να καταλειφθεί από την ίδια παράταξη και τον κ. Δεμερτζή Γεώργιο που έλαβε 1.222 ψήφους.
Εφόσον δεν εκλεγεί δήμαρχος ο κ. Μαμσάκος στην δεύτερη Κυριακή, τότε ώς Δημοτικός Σύμβουλος παίρνει την έδρα του τελευταίου σε αριθμό ψήφων από τους εκλεγμένους συμβούλους της παράταξης δηλαδή του κ. Εφραιμίδη.

ΠΟΛΗ+ΖΩΗ
Από την παράταξη «Πόλη+Ζωή» με επικεφαλής τον Κυριάκο Χαρακίδη οι σταυροί των 8 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:
1. Μλεκάνης Μιχαήλ 838 ψήφους
2. Μελισσινός Στυλιανός 675 ψήφους
3. Κιοσσές Χρήστος 627 ψήφους
4. Μυστακίδης Ιωάννης 620 ψήφους
5. Σιδερά Χρυσή 620 ψήφους
6. Νικολαΐδης Φώτιος 600 ψήφους
7. Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος 580 ψήφους
8. Κάργας Γεώργιος 558 ψήφους

Εφόσον δεν εκλεγεί δήμαρχος ο κ. Χαρακίδης στην δεύτερη Κυριακή, τότε ώς Δημοτικός Σύμβουλος, παίρνει την έδρα του τελευταίου σε αριθμό ψήφων από τους εκλεγμένους συμβούλους της παράταξης δηλαδή του κ. Κάργα.

PROJECT ΔΡΑΜΑ 2020
Από την παράταξη «Project Δράμα 2020» με επικεφαλής τον Αλέξανδρο Τσιαμπούση οι σταυροί των 8 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:
1. Τσιαμπούσης Αλέξανδρος, ως επικεφαλής της παράταξης.
2. Αποστολίδης Κυριάκος 886 ψήφους
3. Χρυσοχοΐδης Ελευθέριος 821 ψήφους
4. Ιωαννίδης Δημήτριος 724 ψήφους
5. Παπαδόπουλος Αχιλλεύς 663 ψήφους
6. Κιόρτεβε Παρθένα 630 ψήφους
7. Γεωργιάδης Γερβάσιος 611 ψήφους
8. Μουχτάρης Γεώργιος 522 ψήφους

ΔΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ
Από την παράταξη «Δράμα Πρωταγωνίστρια» με επικεφαλής τον Λευτέρη Καλλινικίδη οι σταυροί των 2 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:
1. Καλλινικίδης Ελευθέριος ως επικεφαλής της παράταξης.
2. Ευθυμιάδης Ιωακείμ (Μάκης) 424 ψήφους

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ
Από την παράταξη «Αυτοδιοίκηση Πολιτών» με επικεφαλής τον Στέργιο Ηλιόπουλο οι σταυροί των 2 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:
1. Ηλιόπουλος Στέργιος ως επικεφαλής της παράταξης.
2. Χατζηιωάννου Χαρίκλεια 221 ψήφους

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Από την παράταξη «Λαϊκή Συπείρωση» με επικεφαλής τον Γιώργο Μήτρου εκλέγεται ο ίδιος ως επικεφαλής και καταλαμβάνει την μια έδρα της παράταξης στο Δημοτικό Συμβούλιο.

ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΡΑΜΑ
Από την παράταξη «Προοπτική για τη Δράμα» του κ. Κοσμά Καλαιδόπουλου εκλέγεται ο ίδιος ώς επικεφαλής και καταλαμβάνει την μια έδρα της παράταξης.

ΔΗΜΟΣ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
Από την παράταξη «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ» με επικεφαλής τον Δ. Δαλακάκη οι σταυροί των 8 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:

Δημοτική Ενότητα Δοξάτου
1. Κρικοπούλου-Πάτια Κωνσταντίνα 439 ψήφους
2. Μουλιστάνος Αθανάσιος 381 ψήφους
3. Στάντζιος Πασχάλης 367 ψήφους
4. Χατζηδημητρίου Χρήστος 356 ψήφους
5. Ζεκερίδης Χαρ. 54 ψήφους

Δημοτική Ενότητα Καλαμπακίου
6. Ιωάννου Χρήστος 723 ψήφους
7. Ζουμπούλογλου Αναστάσιος 558
8. Κρυωνίδης Βασίλειος 385 ψήφους
Σε περίπτωση μη εκλογής του κ. Δαλακάκη στην θέση του Δημάρχου την δεύτερη Κυριακή, ο ίδιος ώς Δημοτικός Σύβμουλος καταλαμβάνει την έδρα του κ. Χαρ. Ζεκερίδη.

ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΟΣ ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Από την παράταξη «ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΟΣ ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ» με επικεφαλής τον Θ. Ζεκερίδη οι σταυροί των 7 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:

Δημοτική Ενότητα Δοξάτου
1. Χαριτωνίδης Ιωάννης (Γιάννης) 762 ψήφους
2. Μουστάκα Μαρία 579 ψήφους
3. Καγγελίδης – Ιωάννης (Γιάννης) 564 ψήφους
4. Καραμπακάλης Δημήτριος 321 ψήφους
5. Χατζηπροδρόμου Ιπποκράτης 318 ψήφους
Αν ο κ. Θ Ζεκερίδης δεν εκλεγεί δήμαρχος, χάνει την έδρα του ο κ. Χαρτζηπροδρόμου.

Δημοτική Ενότητα Καλαμπακίου
6. Μπερμπερίδης Αθανάσιος 581 ψήφους                                                                            7. Χορόζογλου Παρθένα 382 ψήφους
Σε περίπτωση μη εκλογής του κ. Ζεκερίδη στην θέση του Δημάρχου την δεύτερη Κυριακή, ο ίδιος ως Δημοτικός Σύμβουλος καταλαμβάνει την έδρα της κ. Χορόζογλου.

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΙ
Από την παράταξη της ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΙ με επικεφαλής την κα Παπαζώτου οι σταυροί των 6 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:

Από τη Δ.Ε. Δοξάτου
1. Φυρινίδης Ευστάθιος 309 ψήφους
2. Δραγουδάκης Χαράλαμπος 265 ψήφους
3. Δολαπτσή Ηλιάνα 242 ψήφους

Από τη Δ.Ε. Καλαμπακίου
4. Η κ. Παπαζώτου εκλέγεται από το Καλαμπάκι ως επικεφαλής.
5. Λουλούδης Ιωάννης 642 ψήφους
6. Καραγιαννίδου-Συμεωνίδου Παρασκευή (Βούλα) 534 ψήφους

ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ
Από την παράταξη της ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ του κ. Π. Παπαδόπουλου οι σταυροί των 3 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:
1. Παρασκευάς Παπαδόπουλος ως επικεφαλής.
2. Κιτσουκάκης Ιωάννης 249 ψήφους

Δημοτική Ενότητα Καλαμπακίου
3. Χαλκίδης Χαράλαμπος 320 ψήφους

ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΡΧΗ
Από την παράταξη της ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΡΧΗ με επικεφαλής την κ. Μιχαηλίδου οι σταυροί των 2 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέχτηκαν έχουν ώς εξής:

Δημοτική Ενότητα Δοξάτου                                                                                                1. Μιχαηλίδου Κωνσταντίνα ως επικεφαλής.

Δημοτική Ενότητα Καλαμπακίου
2. Εμμανουηλίδου Νικολέτα 138 ψήφους

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ                                                                                                       1. Από την παράταξη ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ με επικεφαλής τον κ. Αμανατίδη εκλέγεται ο ίδιος ως επικεφαλής και καταλαμβάνει την μια έδρα της παράταξης.

ΔΗΜΟΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Στον Δήμο Νευροκοπίου, οι σταυροί των δημοτικών συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Από την παράταξη ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ με επικεφαλής τον κ. Ταμπουρίδη οι σταυροί των 8 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:
1. Συμεωνίδης Σάββας 652 ψήφους
2. Χατζηλαζαρίδης Νεκτάριος 455 ψήφους
3. Τσεπνίδης Ανδρέας 452 ψήφους
4. Σαββίδης Γεώργιος 404 ψήφους
5. Μίρκου Γεώργιος 336 ψήφους
6. Τσιτλακίδης Αναστάσιος 327 ψήφους
7. Πασχάλης Πάτροκλος 322 ψήφους
8. Αμβροσιάδου Ελένη 286 ψήφους

Σε περίπτωση που ο κ. Ταμπουρίδης δεν εκλεγεί δήμαρχος την δέυτερη Κυριακή τότε ως Δημοτικός Σύμβουλος καταλαμβάνει την έδρα της κας Αμβροσιάδου

ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ
Από την παράταξη ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ με επικεφαλής τον κ. Κυριακίδη οι σταυροί των 8 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:
1. Αμαραντίδης Ανδρέας 463 ψήφους
2. Σιουμάνης Κωνσταντίνος 399 ψήφους
3. Νικολαΐδης Νικόλαος 380 ψήφους
4. Μαλίκης Χρήστος 365 ψήφους
5. Τόλιος Γεώργιος 327 ψήφους
6. Ιφόγλου Θεόδωρος 317 ψήφους
7. Φιλιππίδης Φώτιος 292 ψήφους
8. Χαραλαμπίδης Αγάπιος 272 ψήφους

Σε περίπτωση που ο κ. Κυριακίδης δεν εκλεγεί δήμαρχος την δεύτερη Κυριακή τότε ως Δημοτικός Σύμβουλος καταλαμβάνει την έδρα του ο κ. Χαραλαμπίδη

ΔΗΜΟΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ
Από την παράταξη ΔΗΜΟΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ με επικεφαλής τον κ. Θεοδωρίδη οι σταυροί των 5 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ως εξής:
1. Θεοδωρίδης Γεώργιος ως επικεφαλής.
2. Σωτηριάδης Ιωάννης 285 ψήφους
3. Τσέρνιος Χρήστος 253 ψήφους
4. Ξανθόπουλος Σάββας 203 ψήφους
5. Ζελελίδης Ανέστης 200 ψήφους

ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
Στον Δήμο Παρανεστίου, οι σταυροί των δημοτικών συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:

Από την παράταξη ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ με επικεφαλής τον κ. Καγιάογλου οι σταυροί των 7 Δημοτικών Συμβούλων:
Δημοτική Ενότητα Νικηφόρου
1. Στυλιανίδης Αναστάσιος 312 ψήφους
2. Ευθυμιάδης Γεώργιος 300 ψήφους
3. Χορόζογλου Σάββας 274 ψήφους
4. Λαζαρίδης Νικόλαος 267 ψήφους
5. Κυπραίος Πέτρος 250 ψήφους
6. Παλάσκα Ιωάννα 247 ψήφους

Δημοτική Ενότητα Παρανεστίου
7. Αλαγκιοζίδης Ηρακλής 308 ψήφους

Εάν ο κ. Καγιάογλου δεν εκλεγεί δήμαρχος την δεύτερη Κυριακή, τότε ώς Δημοτικός Σύμβουλος καταλαμβάνει την έδρα της η κ. Παλάσκα.

ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΠΕΙΑΣ
Από την παράταξη ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΕΠΕΙΑΣ με επικεφαλής την κα Σωτηριάδου οι σταυροί των 7 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:
Δημοτική Ενότητα Νικηφόρου
1. Δίγκας Ιωάννης 258 ψήφους
2. Καγιόγλου Τριαντάφυλλος 250 ψήφους
3. Ελευθεριάδης Χρήστος 227 ψήφους
4. Τσακίρη Αθηνά 205 ψήφους

Από τη Δ.Ε. Παρανεστίου
1. Ματζαρίδης Νικόλαος 472 ψήφους
2. Ορφανίδης Στυλιάνος 402 ψήφους
3. Σοφιάδης Παύλος 377 ψήφους

Σε περίπτωση που η κα. Σωτηριάδου δεν εκλεγεί δήμαρχος την δεύτερη Κυριακή, τότε ως Δημοτικός Σύμβουλος καταλαμβάνει την έδρα της κα. Τσακίρη

ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ
Από την παράταξη ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ με επικεφαλής τον κ. Παρλόγλου οι σταυροί των 2 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:
1.Ο κ. Παρλόγλου ως επικεφαλής της παράταξης
2. Ευθυμιάδης Γεώργιος 137 ψήφους

ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΟΔΟ ΜΑΧΗ ΕΩΣ ΤΗ ΝΙΚΗ
Από την παράταξη ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΟΔΟ ΜΑΧΗ ΕΩΣ ΤΗ ΝΙΚΗ με επικεφαλής κ. Γεωργιάδη εκλέγεται ο ίδιος ως επικεφαλής και καταλαμβάνει την μία έδρα της παράταξης.

ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Από την παράταξη ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ με επικεφαλής τον νέο Δήμαρχο Θεόδωρο Αθανασιάδη οι σταυροί των 14 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:

Δημοτική Ενότητα Προσοτσάνης
1.Σαρίδης Άλκης 1.204
2.Βουγιουκλή Ελένη 589
3.Γρηγοριάδης Νικόλαος 583
4.Σύρτας Γεώργιος 552
5.Κιλατζίδης Ελευθέριος 466
6.Ψωμάς Αλέξανδρος 455
7.Χατζηγεωργίου Γεώργιος 423
8.Κότιος Άγγελος 412
9.Σμολοκτός Νικόλαος 381

Δημοτική Ενότητα Σιταγρών
10. Συμεωνίδης Αναστάσιος 949 ψήφους
11. Αναστασιάδης Ηλίας 777 ψήφους
12. Σωτηριάδου Ευαγγελία (Λία) 724 ψήφους
13. Χατζηκυριακίδης Σαράντης 665 ψήφους
14. Σταυρίδης Μάρκος 606 ψήφους

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Από την παράταξη ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ με επικεφαλής τον νέο Άγγελο Λύσσελη Αθανασιάδη οι σταυροί των 12 Δημοτικών Συμβούλων που εκλέγονται έχουν ώς εξής:

Δημοτική Ενότητα Προσοτσάνης
1. Λύσσελης Άγγελος ως επικεφαλής της παράταξης.
2. Ηλιάδης Μιχαήλ 785 ψήφους
3. Νούσης Νικόλαος 594 ψήφους
4. Χατζησαββίδης Δημήτριος 552 ψήφους
5. Τερνεκτσής Ιωάννης 540 ψήφους
6. Παπαδοπούλου Σουλτάνα 526 ψήφους
7. Τσαουσίδης Ιωάννης 515 ψήφους
8. Παυλίδης Πέτρος 515 ψήφους
9. Ντεμίρης Αθανάσιος 505 ψήφους

Δημοτική Ενότητα Σιταγρών
10. Παπαδόπουλος Αλέξανδρος 806 ψήφους
11. Συμεωνίδου Σοφία (Ποσπουλίνα) 699 ψήφους
12. Λευκόπουλος Αναστάσιος 624 ψήφους

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Από την παράταξη της «Λαϊκή Συσπείρωση» με επικεφαλής την κ. Τσαουσίδου – Αετοπούλου Κατίνα την μια έδρα της παράταξης καταλαμβάνει η ίδια ως επικεφαλής.

Ακολουθούν οι σταυροί των υποψηφίων από τις δημοτικές παρατάξεις, στις εκλογές για την Κοινότητα Δράμας. Σημείωνεται ότι πρόεδρος της Κοινότητας Δράμας θα εκλεγεί απο το 11μελές Συμβούλιο το οποίο θα συνέλθει τον Σεπτέμβριο και θα αποφασίσει για την εκλογή του μεταξύ των δύο πρώτων σε σταυρούς.

ΕΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΡΑΜΑ
1) ΡΑΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1280
2) ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 814
3) ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 582
4) ΚΟΥΠΤΣΙΔΟΥ – ΝΤΟΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 508
5) ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 406
6) ΤΣΙΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 374
7) ΓΙΑΓΚΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 352
8) ΜΑΡΓΙΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 337
9) ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 329
10) ΚΑΛΤΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 325
11) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 251
12) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 240
13) ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 225

ΠΟΛΗ + ΖΩΗ
1 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.225
2 ) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 993
3 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΤΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 914
4 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 598
5 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 546
6 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 454
7 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ – ΚΟΛΑΞΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 420
8 ) ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ-ΤΖΙΓΓΙΖΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 363
9 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 325
10 ) ΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 297
11 ) ΜΠΟΡΜΠΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 258
12 ) ΜΑΝΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 231
13 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 230

ΠΡΟΤΖΕΚΤ ΔΡΑΜΑ 2020
1 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ 870
2 ) ΑΘΗΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 653
3 ) ΚΑΪΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 561
4 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 470
5 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 470
6 ) ΜΑΡΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 417
7 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 376
8 ) ΚΟΕΝ ΑΛΒΕΡΤΟΣ του ΙΑΚΩΒ 338
9 ) ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 304
10 ) ΒΕΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 244
11 ) ΦΕΪΜΟΓΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 107

ΔΡΑΜΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ
1) ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 561
2 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 296
3 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 235
4 ) ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 187
5 ) ΜΠΟΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 173
6 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 172
7 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 161
8 ) ΚΙΡΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 148
9 ) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 137
10 ) ΤΣΙΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ 100
11 ) ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here