Στη μάχη του Κυπέλλου Ελλάδος ρίχνεται σήμερα ο ΚΑΟΔ

0
206

Στο Δ.Α.Κ. Κιλκίς αγωνίζεται σήμερα η ομάδα μπάσκετ του ΚΑΟΔ, κόντρα στο ΑΠΣ ΚΟΥ.ΠΑ. Κιλκίς για την 1η φάση του κυπέλλου Ελλάδος της ΕΟΚ. Αγώνας θα ξεκινήσει στις 17:00 και διαιτητές θα είναι οι κ.κ. Αναστασίαδης Β. και Δικταπανίδης.
Η 1η αγωνιστική της Α’ φάσης θα διεξαχθεί σήμερα, στις έδρες των γηπεδούχων, σε “νοκ άουτ” μορφή και θα συνεχιστεί μέχρι και την 3η αγωνιστική, που έχει οριστεί να διεξαχθεί την Κυριακή, 2 Οκτωβρίου.
Η Β’ φάση, όπου θα μπουν στην διοργάνωση και οι 16 ομάδες της Α2 Ανδρών, θα διεξαχθεί την Τετάρτη, 12/10.

Αναλυτικά η κλήρωση για τα 85 ζευγάρια της Α’ και της Β’ Φάσης:

 

Α’ Φάση

1η αγωνιστική

Γ’ Εθνική

Όμιλος Νότου
01. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
02. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
03. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
04. ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
05. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
06. ΚΑΠ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
07. ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
08. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
09. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣΑ/Α ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Όμιλος Βορρά
10. ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11. ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
12. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
13. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
15. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16. ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
17. ΜΕΝΤ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
18. ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012

 

Β’ Εθνική

Όμιλος Νότου
19. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
20. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΦΗ
22. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
23. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
24. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
26. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
27. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣA/A ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Όμιλος Βορρά
28. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
30. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
32. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
33. ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ
34. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
35. ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣA/A ΧΑΝΘ

 

2η αγωνιστική

Γ’ Εθνική

Όμιλος Νότου
36. Νικητής Α6 – Νικητής Α8
37. Νικητής Α4 – Νικητής Α1
38. Νικητής Α2 – Νικητής Α3
39. Νικητής Α5 – Νικητής Α7
40. Νικητής Α9 – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Όμιλος Βορρά
41. Νικητής Α12 – Νικητής Α18
42. Νικητής Α10 – Νικητής Α16
43. Νικητής Α15 – Νικητής Α11
44. Νικητής Α13 – Νικητής Α14
A/A Νικητής Α17

 

Β’ Εθνική

Όμιλος Νότου
45. Νικητής Α20 – Νικητής Α19
46. Νικητής Α21 – Νικητής Α23
47. Νικητής Α26 – Νικητής Α22
48. Νικητής Α25 – Νικητής Α27
49. Νικητής Α24 – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Όμιλος Βορρά
50. Νικητής Α31 – ΧΑΝΘ
51. Νικητής Α32 – Νικητής Α28
52. Νικητής Α33 – Νικητής Α34
53. Νικητής Α30 – Νικητής Α29
A/A Νικητής Α35

 

3η αγωνιστική

Γ’ Εθνική
54. Νικητής Α39 – Νικητής Α37
55. Νικητής Α40 – Νικητής Α38
56. Νικητής Α42 – Νικητής Α41
57. Νικητής Α44 – Νικητής Α43
58. Νικητής Α36 – Νικητής Α17

 

Β’ Φάση

1η Αγωνιστική
59. Νικητής Α53 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
60. ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΕ) – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
61. Νικητής Α55 – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
62. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
63. Νικητής Α54 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
64. Νικητής Α56 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
65. Νικητής Α46 – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
66. Νικητής Α58 – Νικητής Α48
67. ΔΕΚΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
68. Νικητής Α45 – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69. ΟΜΑΔΑ B’ ΕΘΝΙΚΗΣ Α.Α. – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
70. Νικητής Α50 – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
71. Νικητής Α51 – Νικητής Α52
72. Νικητής Α47 – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
73. Νικητής Α57 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣΑ/Α Νικητής Α49

2η αγωνιστική
74. Νικητής Α49 – Νικητής Α73
75. Νικητής Α66 – Νικητής Α61
76. Νικητής Α71 – Νικητής Α69
77. Νικητής Α60 – Νικητής Α70
78. Νικητής Α65 – Νικητής Α72
79. Νικητής Α67 – Νικητής Α68
80. Νικητής Α63 – Νικητής Α64
81. Νικητής Α62 – Νικητής Α59

3η αγωνιστική
82. Νικητής Α80 – Νικητής Α75
83. Νικητής Α77 – Νικητής Α81
84. Νικητής Α74 – Νικητής Α78
85. Νικητής Α79 – Νικητής Α76

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ