Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣΔ

0
228

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣΔ (στον δεύτερο γύρο οι αγώνες ισχύουν αντίστροφα):

1η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

3η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

4η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΡΕΠΟ: ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

5η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

6η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

9η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ Κ. ΒΡΥΣΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

10η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

12η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

14η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

15η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ