ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Α΄ και Β΄ της Ε.Π.Σ.Δ.

0
502

Για πρώτη φορά φέτος η Α’ κατηγορία εκπροσωπείται από δύο ομίλους των 9 ομάδων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγ. Αθανάσιος – Ξηροπόταμος ……………………………. 2-0
ΔΟΞΑ Καστρ. – Αρκαδικός …………………………………… 5-2
Χωριστή – Καλαμπάκι ………………………………………. 2-2
Καλλίφυτος – Δοξάτο …………………………………………. 0-5
ΡΕΠΟ: Αμπελόκηποι

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Κουδούνια – Ν. Αμισός ……………………………………….. 0-8
Κ. Βρύση – Κ. Νευροκόπι……………………………………… 3-0
Βώλακας – Προσοτσάνη …………………………………….. 0-2
Ακρίτας Ν.Κ. –Πετρούσα ……………………………………. 0-2
ΡΕΠΟ: Φωτολίβος

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στους 2 ομίλους της Β΄κατηγορίας

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ν. Αμισός Β΄- Πανδραμαικός Β΄ ………………………….. 3-0
Αδριανή – Μαυρόβατος ……………………………………. 2-0
ΠΑΟΚ Προάστειο –Μικροχώρι …………………………….. 1-2
Καλαμώνας – Νεροφράκτης ……………………………….. 5-0

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αμπελάκια – Μικρόπολη …………………………………….. 1-2
Μυλοπόταμος –ΔΟΞΑ Καστ. Β΄…………………………….. 1-0
Αλιστράτη – Γραμμένη ………………………………………. 0-2
Μικροκλεοσούρα – Κ. Βροντού …………………………….. 0-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ Κατηγορία – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (σε 1 αγώνα)
1) Δοξάτο ……………………………3 ……………. 5 – 0…… 1 – 0 – 0
2) ΔΟΞΑ Καστρ……………………3 ……………. 5 – 2…… 1 – 0 – 0
3) Αγ.Αθανάσιος ………………….3 ……………. 2 – 0…… 1 – 0 – 0
4) Χωριστή………………………….1 ……………. 2 – 2…… 0 – 1 – 0
5) Καλαμπάκι………………………1 ……………. 2 – 2……0 – 1 – 0
6) Ξηροπόταμος ………………….0 ……………. 0 – 2…… 0 – 0 – 1
7) Αρκαδικός………………………. 0 …………… 2 – 5…… 0 – 0 – 1
8) Καλλίφυτος …………………….. 0 …………… 0 – 5…… 0 – 0 – 1
9) Αμπελόκηποι
………………………………………………………………………. 18 – 18

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ Κατηγορία – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (σε 1 αγώνα)
1) Ν.Αμισος …………………………..3 ……………. 8 – 0 ….. 1 – 0 – 0
2) Κ.Βρύση …………………………… 3 …………… 2 – 0……1 – 0 – 0
3) Προσοτσάνη ………………………3 ……………. 2 – 0……1 – 0 – 0
4) Πετρούσα ………………………….3 ……………. 2 – 0……1 – 0 – 0
5) Ακρίτας Ν.Κ ……………………….0 ……………. 0 – 2……0 – 0 – 1
6) Βώλακας …………………………..0 ……………. 0 – 2……0 – 0 – 1
7) Κ.Νευροκόπι………………………0 ……………. 0 – 3 …..0 – 0 – 1
8) Κουδούνια ……………………….0 ……………. 0 – 8…… 0 – 0 – 1
…………………………………………………………………………. 15 – 15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ Κατηγορίας ανά όμιλο:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (σε 1 αγώνα)
1) Καλαμώνας………………………..3 ………………5-0……….1-0-0
2) Ν.Αισός Β΄………………………..3 ………………3-0……….1-0-0
3) Ανδριανή……………………………3 ………………2-0……….1-0-0
4) Μικροχώρι …………………………3 ………………2-1……….1-0-0
5) ΠΑΟΚ Προάστειο ……………….0 ………………1-2……….0-0-1
6) Μαυρόβατος………………………0 ………………0-2……….0-0-1
7) Πανδρ/κός Β΄ ……………………0 ………………0-3……….0-0-1
8) Νεροφράκτης ……………….0 …………………0-5…………. 0-0-1
……………………………………………………………………………. 10-10

2ος ΟΜΙΛΟΣ (σε 1 αγώνα)
1) Κ. Βροντού ………………………..3 ………………4-0……….1-0-0
2) Γραμμένη………………………….3 ………………2-0……….1-0-0
3) Μικρόπολη ………………………..3 ………………2-1……….1-0-0
4) Μυλοπόταμος……………………3 ………………1-0 ………1-0-0
5) ΔΟΞΑ Καστ.Β΄ ………………….0 ………………0-1……….0-0-1
6) Αμπελάκια ………………………..0 ………………1-2……….0-0-1
7) Αλιστράτη …………………………0 ………………0-2……….0-0-1
8) Μικροκ/σούρα……………………0 ………………0-4……….0-0-1
………………………………………………………………………… 13-13

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here