Έγινε χθες η κλήρωση για το πρωτάθλημα και το κύπελλο από την ΕΠΣ Δράμας

0
509

Αναλυτικά το πρόγραμμα με όλες τις αγωνιστικές

Έγινε χθες η κλήρωση των Πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου της ΕΠΣ Δράμας. Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΕ Κ. ΒΡΥΣΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ. ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ– ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ– Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

4η αγωνιστική
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ– Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ– ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

5η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ– ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

7η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ– ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ– ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

8η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ –ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

9η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

10η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ– ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ– Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

11η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

12η αγωνιστική
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ –ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ– Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ– ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

13η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ –ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

14η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ– ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ– ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ– ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

15η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

16η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ– ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ– ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ– ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

17η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ– Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

2η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

4η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

5η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ– ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β – ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

7η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Β ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ– ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ– ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ– ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ– ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ– ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ– ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ– ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

4η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ– Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ– ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ– ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ– ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ– ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ– ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ– ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

7η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ– Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ– ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α’ ΦΑΣΗ
Χωρίς αγώνα ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΜΑΥΡ.ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ B ΦΑΣΗ
Χωρίς αγώνα από τη Β φάση: ΑΣΤ.ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ, ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ, ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ,
ΝΙΚ.ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΙΚΡΟΧΩΡΙ,
ΝΙΚ.ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΚΑΛΑΜΩΝΑΣ,
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ, ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΕΘΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΚΕΡ.ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-
ΝΙΚ.ΔΟΥΜΠΕΣΑ-ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ
ΝΙΚ.ΣΙΤΑΓΡΟΙ-ΜΙΚΡΟΠΟΛΗ-
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here