Πρωτάθλημα Β΄κατηγορίας

0
104

Το πρωτάθλημα της δεύτερης κατηγορίας εξελίσσεται με σημαντικά παιχνίδια την πρώτη αγνωστική για τον δεύτερο γύρο και στους δυο ομίλους. Ντέρμπι στον Άγιο Αθανάσιο ανάμεσα στον τοπικό Μέγα και το Αρκαδικό είναι το παιχνίδι που ξεχωρίζει στον 1ο όμιλο. Επικίνδυνη έξοδο για το Νευροκόπι στην Μαυρολεύκη στο 2ο όμιλο.                                     Η 12η αγωνιστική γα τον Β΄1 όμιλο στις 15.00                                                          ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ                                                                                ΑΠ. Ν. ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ                                                                    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ                                                      Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΕΡ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ                                                            ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΟΣ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

Βαθμολογία 1ος όμιλος                                                                                                     1 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ …………………………………….26                                                            2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ………………………………..22
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ………………………………….22                                                         4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ………………………….21                                                          5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ……………………………………21                                                       6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ………………………………………15
7 ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ……………………………………….10
8 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β ………………………………………….7
9 ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ……………………………… ..7
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ………………………………….6
11 Π.Α.Ο ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ …………………………………………2

Η 10η αγωνιστική στον Β΄2 όμιλο στις 15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΜΑΚΕΔ. ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ                                                            ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ                                                             ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΔΟΞΑ Κ ΒΡΟΝΤΟΥΣ                                                           ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ-ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑ

Βαθμολογία 2ος όμιλος                                                                                                    1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ……………………………..24
2 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ………………………………………23                                                         3 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ …………………………………….17
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ ……………………………16                                                           5 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ………………………………………15                                                       6 ΔΟΞΑ Α.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ………………………………………..11
7 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ………………………………… 8
8 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ …………………………… 7
9 ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ………………………………………… 4
10 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ……………………………………….-3

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here