Ξεχώρισε ο Δουβαλίδης στους διασυλλογικούς αγώνες στη Δράμα

0
1015

Πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Ιουλίου στο Δημοτικό Στάδιο Δράμας το διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου ανδρών και γυναικών της Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης. Η συμμετοχή ήταν μεγάλη και για μια ακόμη φορά δεν έλειψαν οι διακρίσεις για τους Δραμινούς αθλητές.
Ο Κώστας Δουβαλίδης πήρε τη νίκη την πρώτη μέρα στα ψηλά εμπόδια με 13.81 και τη δεύτερη μέρα στα 200 μέτρα με 21.93.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων:

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.31
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.35
ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.444
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΚΑΚ 11.444
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 11.63
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 11.74
ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 11.78
ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΚΑΚ 11.82
ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.83
ΖΙΜΠΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.97
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 12.06
ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 12.11
ΜΙΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 12.96
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΚΑΚ 13.08

110 ΕΜΠ
ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.81
ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.71
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.90
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 15.41
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 15.44

1500Μ
ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 4.03.89
ΚΑΤΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.23.91
ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.27.05
ΝΤΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 4.37.66
ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 4.40.83
ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 4.41.05
ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 4.47.42
ΣΤΟΪΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.55.50
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 5.23.51

200Μ
ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.93
ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ ’93 22.52
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ ’93 22.93
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 22.99
ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 23.04
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΟΚΑΚ 23.12
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 23.13
ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 23.38
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 23.43
ΚΡΙΤΣΙΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 23.80
ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ ’93 23.87
ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 23.97
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 24.36
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΚΑΚ 24.49
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 24.72
ΔΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 25.42
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΚΑΚ 26.02

3000 Φ.Ε.
ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 9.44.59
ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.20.07
ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.58.68

400ΕΜΠ
ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 57.40
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 58.09

400Μ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΟΚΑΚ 50.34
ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 50.56
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΟΚΑΚ 50.94
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΚΑΚ 51.37
ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 51.52
ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 51.53
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 51.67
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 53.10
ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 54.43
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 55.17
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 55.18
ΔΑΜΠΟΥΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 57.77
ΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 58.42

5000Μ
ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 16.36.80
ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 17.05.15
ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 17.08.16
ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 17.36.57
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 17.58.27
ΣΤΟΪΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 18.21.65
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 20.22.49
ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ DNF

800Μ
ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.55.15
ΜΑΚΕΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.09.06
ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 2.10.99
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2.13.88
ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.16.76
ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2.18.01
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 2.31.10

ΑΚΟΝΤΙΟ
ΒΟΥΛΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 60.50
ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 55.49
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 53.36
ΑΤΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 49.37
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 46.33
ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 40.31
ΠΑΣΤΡΑΦΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 36.83

ΣΦΑΙΡΑ
0ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.74
ΔΟΜΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.13
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.00
ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.59
ΣΑΝΟΖΙΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.44
ΜΗΤΗΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.24
ΖΑΠΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 10.54
ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 09.87
ΤΣΙΝΤΣΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 08.43

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.90
ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.60
ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.00
ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 3.90
ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 3.60
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 3.60

ΜΗΚΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 7.12
ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6.89
ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 6.84
ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 6.36
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 6.30
ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6.28
ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 6.21
ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 6.14
ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 5.86
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.75
ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.49
ΤΣΙΝΤΣΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.98

ΔΙΣΚΟΣ
ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 42.85
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 36.15
ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.87

ΣΦΥΡΑ
ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 58.55

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 15.34
ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.59
ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 14.45
ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.49
ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13.35
ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 13.22

ΥΨΟΣ
ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.04
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.00
ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.91
ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 1.88
ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΚΑΚ 1.84
ΠΛΙΑΤΣΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.70

4Χ100Μ
ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 43.59
ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93
ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93
ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93
ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 43.91
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

4Χ400Μ
ΝΤΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.38.40
ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100ΕΜΠ
ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΑΣΜΙΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.96
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΚΑΚ 15.04
ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 15.12
ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 15.68

100Μ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 12.34
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΟΚΑΚ 12.39
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 12.54
ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΟΚΑΚ 12.66
ΛΑΦΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12.70
ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.90
ΔΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.92
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΟΚΑ 12.99
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΚΑΚ 13.12
ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.28
ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΟΚΑΚ 13.54
ΠΑΠΠΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 13.55
ΜΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.73
ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 13.75
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13.98
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΚΑΚ 14.12
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 14.17
ΛΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΚΑΚ 14.50

1500Μ
ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 5.02.63
ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 5.04.69
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 5.04.90
ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.06.35
ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 5.46.10
ΘΥΜΝΙΟΥ-ΚΙΟΣΕ ΖΩΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 6.04.00

200Μ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 25.34
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΟΚΑΚ 25.92
ΔΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 26.75
ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΟΚΑΚ 27.30
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 27.36
ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΟΚΑΚ 28.06
ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 28.13
ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 28.19
ΣΚΕΡΛΕΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 28.95
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 29.41
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΚΑΚ 29.76

3000 Φ.Ε.
ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.29.11

400ΕΜΠ
ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΑΣΜΙΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.04.36
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.05.83
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 1.08.69
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.21.81

400Μ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.00.78
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 1.01.34
ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.02.07
ΚΑΡΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΧΑΡ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 1.03.01
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΙΑΠΟΥ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 1.04.14
ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 1.05.33
ΛΙΑΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 1.07.79
ΣΚΕΡΛΕΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.08.16
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 1.09.10
ΑΓΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.11.44
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ ΟΚΑΚ 1.12.11
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1.13.26

5000Μ
ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 19.26.74
ΓΙΑΛΑΜΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 21.02.45

800Μ
ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 2.23.55
ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2.25.21
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.27.12
ΚΑΡΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΧΑΡ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ 2.28.57
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 2.37.36
ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 2.38.39
ΑΓΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 2.43.16

ΑΚΟΝΤΙΟ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ50.25
ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 33.55

ΔΙΣΚΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 35.56
ΚΑΠΗΣΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 33.51
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 33.00
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 32.60
ΧΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ24.23

ΜΗΚΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 5.57
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΚΑΚ 5.45
ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.29
ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΟΚΑΚ 5.18
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.16
ΜΠΑΝΑΣΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.11
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.06
ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.99
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 4.76

ΣΦΑΙΡΑ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 13.73
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ‘’ΛΗΜΝΟΣ’’ 13.40
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.01
ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.80
ΜΠΙΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 10.18
ΧΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 10.14
ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 09.96

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΜΠΑΝΑΣΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.16

4Χ100Μ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΟΚΑΚ 48.75
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΚΑΚ
ΔΑΦΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΟΚΑΚ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΟΚΑΚ
ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ’93 51.11
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ’93
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΑΪΑ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ’93
ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ’93
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 53.36
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ DNF
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

4Χ400Μ
ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΦΗ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93 4.05.58
ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93
ΤΣΙΑΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93
ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΑΔ 4.13.04
ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΑΔ
ΣΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΚΑΔ
ΚΟΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΔ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here